خانه / دسته بندی نشده / قانون جذب کائنات(قسمت دوم)
قانون پاداش همه چیز در این عالم نظمی دارد و هیچ عملی بدون پاداش نخواهد بود.اگر ثروت میخواهید یا خواستار موفقیت در زندگی هستید

قانون جذب کائنات(قسمت دوم)

۱۶-قانون پاداش

همه چیز در این عالم نظمی دارد و هیچ عملی بدون پاداش نخواهد بود.اگر ثروت می خواهید ویا خواستار موفقیت در زندگی هستید می توانید به دست آورید .بیشتر ببخشید تا بسیار بیشتر به دست آورید محبت کنید تا چند برابر را دریافت کنید .میزان پاداش با میزان خدمتی که انجام میدهید ارتباط دارد.توانایی های خود را افزایش دهیدتا موجب پیشرفت تان شود.

۱۷-قانون تاثیر تلاش

موفقیت شما بستگی مستقیم به میزان تلاش تان دارد .تمام اهداف،آرزوها،رویاها و خواسته ها،با سخت کوشی و تلاش امکان پذیر و دست یافتنی می شود این قانون جذب است.

۱۸-قانون آمادگی

شانس ترکیب موقعیت و آمادگی است.افراد موفق زمان بیشتری را برای آمادگی صرف می کنند و نتیجه این کار را نیز می گیرند مراحل کسب آمادگی از مدتها ها قبل شروع می شود گاهی هفته ها و گاهی سال ها وقت لازم است تا آمادگی کسب شود.

۱۹- قانون حد توانایی

هر چه بیشتر تلاش کنید نتیجه بهتری می گیرید و کارآییتان نیز بیشتر می شود ولی این کار حدی دارد و توانایی هر شخص محدود است انجام امور بیش از حد توانایی نتیجه ای را عایدتان نخواهد کرد.در حد توان خویش تلاش کنید نه بیشتر.

۲۰ -قانون خلاقیت

کمی خلاقیت داشته باشید و ایده های جدید خلق کنید ذهن به هر چیزی که قابل درک باشد می تواند باورداشته باشد.برای پیشرفت، ایده های جدید و باور پذیری را ایجاد کنید.

۲۱ –قانون انعطاف پذیری

با قاطعیت برای خود هدفی را انتخاب کنید و در نیل به هدف مصمم باشید ولی در مورد راه های رسیدن به هدف، بهتر است انعطاف داشته باشید.انعطاف پذیری به معنای سازگاری است احتمالا می توان از راه های گوناگونی به هدف رسید.

۲۲- قانون پایداری و استقامت

استقامت ویژگی افراد موفق است قانون جذب به توانایی استقامت و پایداری تان در برابر ناملایمات بستگی دارد نا امیدی شما را با شکست روبرو می کند و با استقامت در برابر مشکلات، سرانجام موفق خواهید شد.

۲۳- قانون صداقت

راستی و درستی راز کائنات است. با ارزش ها و اعتقادات والای خود زندگی کنید و هرگز از جاده صداقت دور نشوید.صداقت با خود انرژی مثبت به همراه می آورد.

۲۴- قانون احساس

کنترل افکار و احساساتتان را در دست بگیرید شما در تصمیم گیری ها از احساس خود نیز کمک می گیرید.خوشبختی و موفقیت بستگی به میزان کنترل احساس تان دارد.حتی می توان خاطره بد گذشته را، با احساس خوب امروز، به گونه ای متفاوت تعبیر کرد.

۲۵-قانون جایگزینی

ضمیر ناخواگاه می تواند فقط یک فکر را در خود جای دهد با بهره گیری از انرژی مثبت می توانید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.افکار مثبت و افکار منفی در یک ذهن قرار نمی گیرند ومی توانند با هم تعویض شوند.

۲۶-قانون کلمات مناسب

هر کلمه ای تاثیری می گذارد وقتی جملات با احساس متفاوتی را بگویید همان حس در رفتار و اعمالتان نیز تاثیر خواهد گذاشت.پس در مورد مطالبی صحبت کنید که واقعا طالبش هستید و در این مورد احساس خوبی داشته باشید.

۲۷- قانون عکس العمل

افکار و احساسات، اعمال را ایجاد می کنند و اعمال هم می توانند موجب افکار و احساسات شوند.فکر مثبت موجب برخوردی خوشایند می شوند و همچنین برخوردی خوشایند نیز فکر مثبتی را ایجاد می کند.

۲۸-قانون تمرین

هر فردی می تواند با تمرین عاداتی جدید را در خود به وجود آورد .توانایی ها و عملکردها و هر آنچه را که موجب خوشبختی تان می شود با تمرین و تکرار،تبدیل به عادت کنید.قوانین موفقیت را بارها و بارها تمرین کنید به این ترتیب جزئی از وجود و شخصیت شما خواهد شد.

 

۲۹- قانون ارزش

همواره افراد به سوی کسانی که با آنها ارزش ها و اعتقادات مشترکی دارند جذب می شوند.از صمیم قلب برای خود ارزش هایی در نظر بگیرید و به آنها پایبند باشید به زودی افرادی که با شما هم عقیده اند را در اطراف خود خواهید یافت.

۳۰-قانون عزت نفس

هر چه عزت نفس خود را افزایش دهید خود را بیشتر دوست خواهید داشت برای خود احترام قائل شوید و در کنار کسی زندگی کنید که احساس خوشبختی می کنید این کار عزت نفس شما را حفظ می کند.قسمت اول این مقاله را نیز مطالعه فرمایید.

درباره ی payanetaze

مطلب پیشنهادی

شنونده

چگونه شنونده ای عالی باشید؟

شنونده خوب همیشه باعث جذب دیگران به سوی خود میشود .حال چرا اینچنین است؟زیرا یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?